Kuchyně na zakázku Havířov

FIRMA HDSMORAVA pro vás připravila širokou nabídku kuchyňského nábytku. Samotný výraz kuchyně Havířov evokuje, že půjde o kuchyňské linky pro odběratele v Havířově, ale to by mohlo být zavádějící. Sektorovou kuchyni nebo kuchyňskou linku na míru, naše firma dodá do širokého okolí. Zaměřujeme se na všechny typy zákazníků. Jak ty, co požadují levnou kuchyňskou linku ihned k dodání, tak i na ty, kteří vyžadují luxusní kuchyňskou linku na míru.

SEKTOROVÉ KUCHYNĚ

Sektorové kuchyně se řadí k těm levnějším, ale nemusíte se obávat, kvalita jak materiálu, tak i provedení, je na vysoké úrovni. Sektorové kuchyně jsou vlastně kuchyňské skříňky, sestavené podle vaší aktuální potřeby s tím, že si můžete k základní sestavě přiobjednat skříňky podle potřeby navíc.

KUCHYNĚ NA MÍRU

Pro náročnější zákazníky, nebo pro ty, kdo mají místnost kuchyně v atypickém provedení, je k dispozici kuchyně na míru. Přijedeme, změříme, zkonzultujeme a vytvoříme 3D model, pro vaší lepší představu. Vše je přizpůsobeno vašim potřebám, každá skříňka má své místo, tak,  aby se vám co nejlépe kuchyně užívala.

 

REFERENČNÍ UKÁZKA KUCHYNĚ

Kuchyňská linka v rodinném domě, je vyrobena ze dvou odstínů dřeva: korpusy „Ořech Lyon“ a fóliovaná dvířka v hladkém tvaru „Javor“. Pracovní deska zn. EGGER "ŠPALÍČEK" ladí s korpusy skříněk. Klasická dřevěná dvířka jsou vkusně doplněna o prosklená dvířka v hliníkových rámečcích. Prostor kuchyně a jídelny je oddělen krátkým pultíkem, který slouží jako příborník.

Zajímavostí je  vyvýšený rohový dřez, vestavná trouba a mikrovlnná trouba ve stejném designu, barevná skleněná mozaika – obklad.