Jak probíhá objednání a realizace

V případě, že byste chtěli využít našich služeb, zavolejte nám, nebo napište email a domluvte si osobní schůzku.

Ta může probíhat buďto u nás v kuchyňském a koupelnovém studiu v Horní Suché – v tomto případě je nutné sebou vzít míry místnosti a vyměřit si vývody vody, odpadu a elektřiny ze zdi, popř. rozměry jiných narušitelů prostoru..

Druhá možnost je schůzka přímo u Vás doma – záleží, co Vám více vyhovuje. V tomto případě k Vám přijedeme a prostor si sami vyměříme

V obou případech Vám poradíme s uspořádáním, vysvětlíme možnosti tvarů a materiálů. Vyslechneme Vaše představy a vytvoříme 3D návrh s předběžnou cenou.

Tato služba je nezávazná a bezplatná.

Korpusy

vyrábíme z lamina 18mm české a rakouské výroby a olepujeme je kvalitní ABS hranou v tloušťkách 0,5 a 2 mm v barvách dle vašeho výběru.

Dvířka

ke kuchyním dodáváme buďto z lamina – ohranované ABS hranou 2mm, nebo dvířka foliovaná hladká či frézovaná, dvířka z masivu, a dvířka hliníková prosklenná

Pracovní desky

nabízíme postformingové značky EGGER a Kronospan, které se vyznačují vysokou odolností a současně snadnou údržbou, dále desky masivní a pro náročné - desky kamenné.

Zástěna kuchyňské linky

nemusí být nutně obložena obklady. Můžete si vybrat z rozsáhlé škály barevných skel, či desku v barvě pracovní desky nebo korpusů.

Kování

si můžete vybrat ze značek Strong, Gamet nebo Blum, a to buďto klasické, bezúchytkové nebo mechanismy s tlumením dorazu

Šuplíkové výsuvy

můžete opět vybírat z klasických kolečkových polovýsuvů, plnovýsuvů bez tlumení nebo s tlumením dorazu, a pro náročné uživatele nabízíme výsuvy TBX značky Blum, opět s tlumením dorazu, popř. levnější varianty Strongboxů nebo Gametu.

Doplňky

kuchyňské linky zahrnují drátěné či plastové výsuvy, odpadkové koše, otočné karusely, závěsné programy aj. užitečné komponenty, které si můžete do moderní kuchyně nainstalovat.

Osvětlení

dnes vévodí leddiodové pásky, ale je možno zabudovat i bodovky pod nebo nad horní skříňky, popř. si vybrat z rozmanité škály zářivek, osvětlovacích polic apod.

Dodatečné informace

V případě, že Vás naše nabídka zaujme, sepíšeme objednávku. Záloha na objednaný nábytek se platí při sepsání objednávky, popř. převodem na účet ve výši 1/3 z ceny díla. Doplatek se potom hradí v den dokončení a předání díla k Vašemu užívání…

 

 

 

 

Prošli jste si nabídku a chtěli byste více informací?