Jak probíhá objednání a realizace

V případě, že byste chtěli využít našich služeb, zavolejte nám, nebo napište email a domluvte si osobní schůzku.

Ta může probíhat buďto u nás v kuchyňském studiu v Horní Suché – v tomto případě je nutné sebou vzít míry místnosti a vyměřit si vývody vody, odpadu, plynu, elektřiny.

Druhá možnost je schůzka přímo u Vás doma – záleží, co Vám více vyhovuje. V tomto případě k Vám přijedeme a prostor si sami vyměříme

V obou případech Vám poradíme s uspořádáním, vysvětlíme možnosti tvarů a materiálů. Vyslechneme Vaše představy a vytvoříme 3D návrh s předběžnou cenou.

Tato služba je nezávazná a bezplatná. 

Korpusy

vyrábíme z lamina 18mm české a rakouské výroby a olepujeme je kvalitní ABS hranou v tloušťkách 0,5 a 2 mm v barvách dle vašeho výběru.

Dvířka

ke kuchyním dodáváme buďto z lamina nemo MDF – ohranované ABS hranou, nebo dvířka foliovaná hladká či frézovaná, dvířka z masivu, lakovaná dvířka, nebo hliníkové rámečky se sklem.

Pracovní desky

nabízíme postformingové značky EGGER a Kronospan, které se vyznačují vysokou odolností a současně snadnou údržbou, dále desky masivní. Novinkou která stále více proniká na český trh jsou pak desky kompaktní. 

Zástěna kuchyňské linky

nemusí být nutně obložena obklady. Můžete si vybrat z rozsáhlé škály barevných skel, či desku v barvě pracovní desky nebo korpusů, případně dekorativní desky.

Kování

si můžete vybrat ze značek Strong, nebo Blum, a to buďto klasické, bezúchytkové, nebo mechanismy s tlumením dorazu

Šuplíkové výsuvy

můžete opět vybírat z plnovýsuvů bez tlumení nebo s tlumením dorazu, a pro náročné uživatele nabízíme výsuvy Antaro značky Blum, opět s tlumením dorazu, popř. levnější varianty Strongboxů a Strongmaxů.

Doplňky

do kuchyňské linky si můžete nechat zabudovat drátěné či plastové výsuvy, odpadkové koše, otočné karusely, závěsné programy aj. užitečné komponenty.

Osvětlení

dnes vévodí leddiodové pásky, ale je možno zabudovat i bodovky pod nebo nad horní skříňky, popř. si vybrat z rozmanité škály zářivek, osvětlovacích polic apod.

Dodatečné informace

V případě, že Vás naše nabídka zaujme, sepíšeme objednávku. Záloha na objednaný nábytek se platí při sepsání objednávky, popř. převodem na účet ve výši 1/3 z ceny díla. Doplatek se potom hradí v den dokončení a předání díla k Vašemu užívání…

 

 

 

 

Prošli jste si nabídku a chtěli byste více informací?