Kuchyně na míru Ostrava

Kuchyně a její vybavení není jen záležitostí funkčnosti, ale také estetického dojmu. Proto je naší filozofií vytvořit kuchyně na míru každému zákazníkovi. Jednou z referenčních kuchyní na míru je ta z Ostravy. Právě realizací na míru můžeme dosáhnout optimálního využití prostoru každé kuchyně.

Kuchyně na míru s nevšedními dvířky

Realizovaná kuchyně vyniká několika zajímavými aspekty. Jedná se především o nevšední tvar frézování foliovaných dvířek v kombinaci s prosklením některých skříněk. Velmi zajímavá je i netypická volba různých výšek jednotlivých horních skříněk. Velmi povedená je i kontrastní černá pracovní deska ve vysokém lesku s vyvýšeným ostrůvkem v rohové části kuchyňské linky. Kuchyně na míru v tomto případě získává velmi mnoho úložných prostorů, a to snadno dostupných a navíc má velmi mnoho volné pracovní plochy na pracovní desce.

Kuchyně na míru nejen v Ostravě

Díky dlouhé tradici jsme schopni pro vás realizovat kuchyně na míru, nebo na zakázku. Po vzájemné dohodě ji vytvoříme tak, aby byla jak pracovně, tak i esteticky optimální přímo pro vaše potřeby. Využít můžete 3D návrhy, které vám umožní vidět celou a získat jasnou představu, jak bude skutečně vypadat. Nezáleží, jak máte velkou kuchyni, umíme realizovat jak malé kuchyňské kouty, tak i velkorysé kuchyňské sestavy.

Kuchyně na míru Ostrava referenční fotogalerie