KUCHYŇ NA ZAKÁZKU HAVÍŘOV

Rádi bychom vám představili referenční kuchyně na zakázku. Tentokráte jde o kuchyni pro klienta v Havířově. Kuchyňské linky na zakázku jsou prakticky totožné s kuchyňskými linkami na míru. Jde vždy o individuální přístup ke konkrétnímu zákazníkovi. A to především s ohledem na jeho vkus, potřeby a možnosti. Přitom se pochopitelně snažíme uplatnit své dlouholeté zkušenosti v této oblasti a zákazníkovi pomoci při správném výběru jak prostorového, barevného a funkčního řešení, tak i celkové koncepce dané místnosti. Konzultace a 3D návrhy jsou samozřejmostí. Bedlivě sledujeme nejnovější trendy a ihned na to reagujeme. Příkladem mohou být trendy ve vnitřním uspořádání, nebo způsob otevírání skříněk.

Kuchyně na míru v Havířově

Celkový koncept jsme pojali jako kuchyňskou linku do tvaru "U", a to včetně zakončení malým jídelním stolem s podhledem s osvětlením nad ním. Kuchyně do tohoto tvaru jsou oblíbené pro velký pracovní prostor na kuchyňské desce. Každá zóna má svůj smysl a účel. Dbáme na to, aby zde byl dostatek prostoru i pro samotnou kuchařku. Všechny kuchyňské spotřebiče jsou pak velmi mistrně a prakticky zabudovány do dané sestavy.

Zajímavá je i barevná koncepce, kdy dolní sektor je laděn do tmavě hnědé, se světlou kuchyňskou pracovní deskou. Horní kuchyňské skříňky jsou pak v béžové barvě. Tyto skříňky jsou v čelní zóně řešeny s horním otevíráním. Zajímavým řešením je provedení obkladů ze stejného materiálu a z totožné barvy, jako jsou dolní kuchyňské skříňky. Vzhled kuchyně evokuje dostatek prostoru a barevnou sladěnost.