KUCHYNĚ NA ZAKÁZKU OSTRAVA


Současné trendy staví kuchyni na vyšší úroveň, než na pouhou přípravnu jídla. To je patrné jak z nové výstavby, kde jsou v kurzu byty 3+kk, 2+kk a 1+kk, ale také z mnohých přestaveb stávajících bytů, spojujících kuchyni s obývací místností. Našim cílem, je vybavení kuchyně bez ohledu na to, o jakou kuchyni jde.

 

Kuchyně na zakázku Ostrava – kuchyňské linky a skříňky

Firma HDSMORAVA zajišťuje pro zákazníky v Ostravě, ale nejen v tomto městě, možnost vybavit kuchyni v duchu současných trendů, přičemž se zaměřujeme na všechny potenciální klienty. Umíme vyrobit kuchyni na míru a použijeme například lakované materiály s kováním Blum a s nejnovějšími vnitřními komponenty, až po levné sektorové kuchyně, pro méně náročné zákazníky. V obou případech však jde vždy o kvalitní materiál, včetně jeho precizního zpracování. Výhodou kuchyní na míru, je její dokonalé přizpůsobení se, danému zákazníkovi. Jde tedy vždy o originální řešení, budete mít veškeré vybavení přesně tam, kde ho chcete mít a kde vám to nejvíce vyhovuje. K výhodám sektorové kuchyně  naopak patří její nízká cena, a pak i možnost k základní sestavě přikoupit další skříňky, dle vašich potřeb. Ve vybavení kuchyně nesmí chybět i další kuchyňský nábytek, ten vám můžeme také zhotovit přímo na míru.

Kuchyně na zakázku Ostrava referenční fotogalerie

V kuchyni ve stylu Provence by určitě neměly chybět hrníčky a jiné keramické doplňky s motivy levandule, obrázky, košíky drátěné či drěvěné, dózy.