KUCHYNĚ - kompletní nabídka


Ve všech oblastech života dochází ke změnám a nové trendy jsou i v oblasti architektury kuchyní. Součástí naší nabídky je i kompletní vybavení kuchyně. Naše bytová návrhařka, vám vyhotoví 3D návrh podle nejnovějších trendů, které zároveň splňují základní požadavky na uspořádání a funkčnost. Můžete se s námi vydat dvěmi cestami, jedna z nich je sektorová kuchyně a druhou cestou je pak kuchyně na míru. Rozsah naší výroby je opravdu široký: od luxusních lakovaných kuchyní s kováním Blum a nejnovějšími vnitřními komponenty, až po velmi levné kuchyňské linky, pro méně náročné klienty. V obou případech však je vždy zachovaná vysoká kvalita práce i materiálu. Rozsah naší činnosti pokrývá města Havířov, Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Orlová, Český Těšín, Olomouc, Brno a jejich okolí. Po dohodě je možná i jiná lokalita.

 

SEKTOROVÉ KUCHYNĚ

Tato varianta je optimální pro ty, kdo chtějí funkční kuchyni za rozumnou cenu. Sektorová kuchyně je vlastně sestava kuchyňských skříněk sestavených dle dispozic samotné místnosti kuchyně a také vašich potřeb a to z již hotových korpusů. Podívejte se do této sekce na levné kuchyně z našeho katalogu a také na možnosti zakoupení přídavných skříněk. Výhodou této kuchyňské linky je její nízká cena a rychlé dodání. Přes nízkou cenu je garantovaná kvalita práce i použitých komponentů. Sektorové kuchyně mají díky tomu široký okruh příznivců.

 

KUCHYNĚ NA MÍRU

Pro náročnější klientelu zde pak jsou kuchyně na míru. Tyto kuchyně nejsou nikdy kompromisním řešením, jak to bývá u běžných kuchyňských linek, ale nabízí maximální využití prostoru vaší kuchyně. Je zde také možnost realizovat vaše připomínky a přizpůsobit tak kuchyňské skříňky přesně vašim požadavkům. Zohledníme jak samotný prostor určený pro kuchyňskou linku, ale také vaše individuální potřeby. Žádná skříňka nebude příliš vysoko nebo nízko nebo nebude mít nepraktickou šíři či nedostatek vhodných odkládacích prostorů. Podívejte se do této sekce na realizace vybraných kuchyní firmou HDSMORAVA.

Kuchyně na míru

Kuchyně sektorové
 
 
 

Kontaktujte nás: dubnicka@hdsmorava.cz  | Volejte nás: 774 303 545 | Kde nás najdete? viz. Kontakty