REKONSTRUKCE BYTU OSTRAVA-PORUBA

 

POPIS: Celková rekonstrukce městského bytu 2+1 zahrnovala: vybourání umakartového jádra, vyzdění koupelny, samostatného WC a komory pomocí tvárnic, nové rozvody vody, odpadů, hydroizolace, nivelace podlahy, nalepení dlažby, obkladů, montáž sprchového koutu, umyvadla vč. skřínky, závěsné toalety a dalších zařizovacích předmětů a doplňků, nová elektroinstalace v celém bytě, malířské práce. Před zahájením prací jsme klientovi vyhotovili několik 3D návrhů. Finální návrhy a fotodokumentace rekonstrukce je k nahlédnutí níže.

 

DETAILY: Obklad bytového jádra RAKO - série Textile, dlažba Concept, sprchový kout ANIMA, dveře ERKADO dekor DUB LAK, koupelnový nábytek a vestavná skříň v předsíni zhotovená na míru z lamina Egger - DUB WINCHESTER, moderní kuchyňská linka v dekoru dřeva MERANO hnědé a dvířek ALABASTR, kuchyňský obklad TANGO oranžový

 

ZAJÍMAVOSTI: Pro pračku byla vyzděna  komora se samostatnými dveřmi s dostatkem polic pro uskladnění čistících a úklidových prostředků. Koupelna je tak určena pouze pro osobní hygienu a relaxaci, při které nejsou obyvatelé rušeni hlukem při praní prádla.