NÁBYTEK NA MÍRU - komerční prostory

Naše firma HDSMORAVA má bohaté zkušenosti s výrobou nábytku na míru, a to včetně nábytku pro komerční využití. Cílem naší firmy je uspokojit zákazníky, kteří se nespokojí se sériově vyráběným nábytkem, či těm, kterým takto vyráběný nábytek nevyhovuje po funkční stránce*. Díky zkušenostem je nábytek na míru, od nás, opravdu funkční po každé stránce.
* nestandardní prostory, nebo příliš malé, maximální využití pronajatých prostor (často drahých, cena za m2)

 

Nábytek na míru vybavení provozoven

Našimi zákazníky jsou například majitelé provozoven rychlého občerstvení, bufetů, ale také restaurací. Vybavení provozoven vyžaduje osobitý přístup, jak k samotnému sortimentu nabízeného zboží, tak i ke vnitřnímu uspořádání provozovny. Vždy bereme v úvahu, že tento nábytek na míru musí splňovat přísná kritéria, aby slavil úspěch. Jde o to, aby se jak personál, tak i zákazníci, cítili v takto vybavené provozovně příjemně a zároveň prodávaný sortiment zboží byl co nejlépe vystaven, popřípadě dobře skladován. V galerii najdete naše realizované projekty.

 

Nábytek na míru – kancelářský nábytek

Vybavení kancelářského nábytku na míru je dalším odvětvím, které máme v nabídce a zároveň s ním máme dobré zkušenosti. Výhodou kancelářského nábytku na míru je opět jeho dokonalé splynutí s vnitřním prostorem. Přitom se nejedná jen o to zaplnit nábytkem celou místnost, ale spíše optimálně využít jednotlivé komponenty tohoto nábytku, jako je psací stůl, komoda a další nábytek. K tomu, aby kancelář byla příjemným pracovním místem pro vás i případné návštěvy a zároveň, aby byly všechny potřebné věci vždy na správné místě. Navíc velikost psacího stolu, nebo vnitřní uspořádání skříní, je velmi individuální záležitostí, kterou nejlépe vyřeší právě nábytek na míru. Opět se můžete inspirovat v naší galerii.

 
Máte dotaz? Zajímá Vás něco?
tel.:774 303 545
email: dubnicka@hdsmorava.cz

Fotogalerie nábytku do provozoven

 

  • Provozovna 1
  • Provozovna 2
  • Provozovna 3
  • Provozovna 4
  • Provozovna 5
  • Provozovna 6
  • Provozovna 7