SEKTOROVÉ KUCHYNĚ

Sektorové kuchyně jsou optimální variantou pro vybavení kuchyní v panelové zástavbě, ale můžete je použít kdekoliv. Jejich hlavní výhodou je poměrně nízká cena při zachování kvalitního materiálu, obdobného jako u kuchyní na míru. Sektorové kuchyně jsou vlastně kuchyňské linky, které jsou sestaveny z vyrobených typizovaných kuchyňských skříněk. V nabídce firmy HDSMORAVA jsme pro vás připravili několik základních sestav, které najdete ve fotogalerii.

 

Pokud si vyberete jednu ze základních variant sektorové kuchyně a potřebujete přidat skříňku navíc, máme pro vás také řešení. A výběr je opravdu široký. Není také žádný problém sestavit si sektorovou kuchyni i z jednotlivých nabízených skříněk. Navíc si k základní sestavě sektorové kuchyně můžete vybrat přídavné komponenty jako jsou zástěny v barvě kuchyňské linky, dvířka na myčku či pracovní desku k dané sestavě. Samozřejmostí z naší strany je montáž dodané kuchyňské linky u vás doma. Naši montážní technici pracují na vysoké profesionální úrovni a sektorová kuchyně bude sestavena tak, že nepoznáte místa spojení.


Máte-li však prostory kuchyně s netypickými rozměry možná oceníte spíše kuchyni na míru, která vám bude více vyhovovat. V tomto případě vám uděláme 3D návrh zdarma, s tím, že se na samotném projektu můžete aktivně podílet. Se všemi námi dodanými kuchyněmi ať již půjde o sektorovou kuchyni nebo tu na míru budete nadmíru spokojeni jak po praktické, tak i po estetické stránce. 

Vyměření, objednávky:
tel.: 774 303 545
email: dubnicka@hdsmorava.cz
 

Další kontakty

 

 

Nezaměřujeme se pouze na kuchyňský nábytek, ale můžeme vám dodat taká nábytek na míru do ostatních obytných místností, a nebo také pro vaše komerční prostory. Náhled našich prací najdete ve fotogalerii.

GALERIE - SEKTOROVÉ KUCHYNĚ

CENÍK - SEKTOROVÉ KUCHYNĚ

 

Typ kuchyně Cena
150A 14 170,-
150B 14 300,-
150C 15 000,-
160A 14 230,-
160B 14 130,-
180A 15 050,-
180B 15 050,-
240A 17 350,-
240B 16 890,-

 

CENÍK DOPLŇKŮ

 

Ceník komponentů, přídavných skříněk a příplatků ke stažení: