Rekonstrukce koupelen Ostrava

Referenční koupelna: Nové bytové jádro bylo součástí celkové rekonstrukce městského bytu. Vybourání umakartového jádra, vyzdění koupelny, samostatného WC a komory pomocí tvárnic, nové rozvody vody, odpadů, elektroinstalace, hydroizolace, nivelace podlahy, nalepení dlažby, obkladů, montáž sprchového koutu, umyvadla vč. skřínky, závěsné toalety a dalších zařizovacích předmětů a doplňků. Před zahájením prací jsme klientovi vyhotovili několik 3D návrhů. Finální návrh a fotodokumentace rekonstrukce je k nahlédnutí níže.

 

Detaily: Obklad RAKO - série Textile, dlažba Concept, sprchový kout ANIMA, dveře ERKADO dekor DUB LAK, koupelnový nábytek zhotovený na míru z lamina Egger - DUB WINCHESTER

 

Zajímavosti: Pro pračku byla vyzděna  komora se samostatnými dveřmi s dostatkem polic pro uskladnění čistících a úklidových prostředků. Koupelna je tak určena pouze pro osobní hygienu a relaxaci, při které nejsou obyvatelé rušeni hlukem při praní prádla.

 

Naše společnost, působící v širokém ostravském regionu, se mimo jiné specializuje také na rekonstrukce koupelen. S touto činností máme bohaté zkušenosti a tak rekonstrukce koupelen vždy probíhá na profesionální úrovni, s tím, že veškeré možné záludnosti jsme již vyřešili v minulosti. Proto vaše koupelna po rekonstrukci získá jak na kráse, tak i na praktičnosti.

Rekonstrukce koupelny v Ostravě

Jako příklad a reference může sloužit rekonstrukce koupelny V Ostravě - Porubě. Jednalo se o celkovou rekonstrukci městského bytu, včetně právě koupelny a WC. Základním prvkem rekonstrukce koupelen je v mnoha případech vybourání starého umakartového jádra. Tímto vybouráním, získáme prostor, pro vytvoření nových řešení, která více vyhovují moderním potřebám. Před samotnou rekonstrukcí poskytujeme klientům 3D návrhy, pro lepší představu o budoucím rozčlenění daných prostor. Každý tak vidí, jak dílo bude vypadat dříve, než začnou samotné práce. Tento individuální přístup ke každému zákazníkovi je pro nás velmi důležitý a výsledky pak stojí opravdu za to. V tomto konkrétním případě padla volba na samostatné WC, koupelnu a také komoru pro umístění pračky a uskladnění čistících a úklidových prostředků. Výborná volba pro konkrétního klienta.

Kompletní služby přímo od nás

Základní filozofií je to, že vše se děje v režii pouze jedné firmy, vše od vybourání, vyzdění až po vybavení zařizovacími předměty je realizováno naší firmou, což je pro zákazníka rozhodně pohodlnější a bezpečnější. Rekonstrukce koupelen provádíme pečlivě, přitom však v krátkých dodacích lhůtách. Prostě od 3D návrhu až po finální podobu koupelny a WC.