KOUPELNY OSTRAVA

Pod názvem koupelny Ostrava, si můžeme představit opravdu mnoho věcí, proto je na místě objasnit, že půjde o nabídku rekonstrukce koupelny v Ostravě a okolí. Firma HDSMORAVA pochopitelně tyto služby nabízí i v jiných městech. Základní naší filozofií je zlepšit komfort této místnosti. Rekonstrukce koupelen provedeme jak v rodinném domě, tak i ve zděnném či panelákovém bytě.

 

Rekonstrukce koupelny Ostrava

Každá rekonstrukce koupelny vyžaduje přípravu. Tak například rekonstrukci koupelny v panelovém domě můžete provést v podstatě ve třech základních variantách. Každá má své zastánce. Pokud jde o rekonstrukci zachovalého umakartového jádra, tak jednou možností, je oblepit toto jádro novými obklady a vybavit koupelnu novými vybavovacími předměty, v podobě nové vany nebo sprchového koutu, umyvadla, WC a vodovodními bateriemi. Ne vždy je to možné, pokud je umakart rozsáhle poškozený, je rozumnější variantou jej vybourat a nahradit. Zde pak jsou dvě možné cesty, sádrokartonové stěny nebo vyzdění příček například Ytongem. U dvou posledně jmenovaných možností, je možné dokonce změnit dispozice koupelny například tak, že spojíte koupelnu s WC, nebo za určitých okolností do koupelny můžete umístit jak vanu, tak i samostatný sprchový kout. Tím zvýšíte komfort pro všechny, kdo si chtějí dopřát pohodlí vany a zároveň snadné sprchování bez překonávání překážek. Toto ocení především starší a imobilní zákazníci.

 

Koupelny Ostrava ukázka realizované zakázky

V rodinném domě se realizovala rekonstrukce malé koupelny se společným WC. Zvolili jsme sprchový kout, který zabírá méně plochy než vana. Závěsné WC je elegantní a praktické pro udržení čistoty.

DETAILY: I s kotelny se dá udělat koupelna......